Roll Up – Czy jest idealny na konferencje i targi firmowe?

19 marca 2020 Wyłączono przez major

W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest, aby móc zaprezentować usługi swojej firmy jak największej grupie osób. Warto więc uczestniczyć w różnego rodzaju targach branżowych, ale również konferencjach i wystawach. Oczywiście, aby stoisko wyróżniało się spośród innych i aby klienci mogli do niego trafić, warto zdecydować się na odpowiednią formę reklamy.

Jak z jego przydatnością?

Idealnym rozwiązaniem wydaje się być roll up, czyli rozwijana reklama na kasecie, którą można ustawić w każdym miejscu dosłownie w ciągu jednej chwili. Koszt wydruku takiej reklamy jest naprawdę niewielki, co możecie sprawdzić pod adresem https://www.avatar.pl/roll-up/, a można ją wykorzystać wielokrotnie, nawet w ciągu kilku lat. Kiedy nie ma żadnych imprez i targów, roll up może zajmować miejsce w biurze. Najlepiej, kiedy firma posiada swoje własne logo lub grafikę, która kojarzy się z jej biznesem. Wówczas taka reklama na pewno zwróci znacznie większą uwagę i będzie zauważalna. Poza tym, na roll up’ie powinny znaleźć się również dane kontaktowe firmy, dzięki którym można ją zidentyfikować.

Inne formy reklamy?

Oczywiście, zawsze warto mieć przy sobie również spore ilości wizytówek, czy ulotek, które można wręczać potencjalnym klientom lub kontrahentom. Dobrej jakości roll up będzie jednak stanowił tło dla stoiska i na pewno będzie zauważalny z daleka. Później można go wykorzystać w trakcie spotkań biznesowych i innych ważnych wydarzeń z życia firmy. Wielu przedsiębiorców ustawia takie formy reklamy na korytarzach swoich firm, ale również w salach konferencyjnych, gdzie stanowią również ozdobę dla pustych ścian.