O czym pamiętać kupując hokejowe rolki męskie?

O czym pamiętać kupując hokejowe rolki męskie?

19 kwietnia 2022 Wyłączono przez major

Hokejowe rolki męskie są dostępne w wielu wersjach w zależności od rozmiaru, koloru, twardości (twardości koła) i typu łożyska. Aby wybrać odpowiednią parę, ważne jest, aby zidentyfikować powierzchnię, na której będziesz jeździć, swoją wagę i typ konfiguracji kół.

Na co zwrócić uwagę kupując hokejowe rolki męskie?

Kupując rolki hokejowe, Twoim celem powinno być znalezienie odpowiedniej równowagi przyczepności i trwałości, dzięki czemu będziesz mógł uzyskać długotrwałe osiągi z ich pomocą. Jeśli wybierzesz rolki z kółkami których materiał jest zbyt twardy i zbyt gładki dla konkretnego zastosowania, będziesz się ślizgał, ponieważ koła nie będą miały żadnej przyczepności na powierzchni. Jeśli używasz pary, których koła są zbyt miękkie prawdopodobnie będą bardzo szybko się zużywać. Sprawdź https://freeskate.pl/k/rolki/rolki-meskie/ i będziesz mieć pewność, że znajdziesz odpowiednią mieszankę przyczepności i trwałości w zależności od wagi i powierzchni, na której będziesz jeździć na rolkach.

Jaki rozmiar kółek wybrać?

Istnieje wiele różnych rozmiarów kół – od 47 mm do 100 mm. W zależności od rodzaju łożysk, które masz w swoich rolkach, będziesz potrzebować od 1 do 3 różnych rozmiarów kół. Zwykle też rolki juniorskie i młodzieżowe mają mniejsze koła, a zwykle rozmiary dla mężczyzn wykorzystują klasyczną rozmiarówkę. Biorąc pod uwagę wszystkie te informacje na raz, może to być trochę mylące i możesz nie mieć pewności nadal, który rozmiar wybrać, ale spokojnie – rozmiary kół są wydrukowane na kołach w celach informacyjnych, także z całą pewnością po dokładnym zapoznaniu się z nimi nie będziesz mieć żadnego problemu z ich dopasowaniem.